Szkoła nauki jazdy Kraków

Zapraszamy na szybkie kursy motocyklowe.
U Nas motocykliści szkolą motocyklistów!

Jak rozpocząć kurs na prawo jazdy?
Co to jest PKK?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej szkoły nauki jazdy

Nowoczesna
flota
motocyklowa

Doświadczona
kadra
z wieloletnim stażem

Jazda na placu z naciskiem na technikę prowadzenia motocykla

Jazda w ruchu miejskim
pod okiem doświadczonych
instruktorów

Dodatkowego doświadczenia i utrwalania poznanych technik możesz również nabywać wyjeżdżając z nimi na wyprawy motocyklowe jako grupa „Jantar Moto Wyprawy”

Kurs motocyklowy z doświadczoną i wymagającą kadrą instruktorów.
Motocykliści szkolą motocyklistów.

Bartek

Zbyszek

Janusz

Sprawdź dostępne rodzaje kursów

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jakie są wymagania, aby rozpocząć naukę jazdy na motocyklu w szkole nauki jazdy?

Aby rozpocząć naukę jazdy, musisz mieć ważne prawo jazdy kategorii B oraz ukończone 18 lat. Jeśli spełniasz te kryteria, możesz się z nami skontaktować i umówić na pierwsze zajęcia.

Jakie kursy oferuje Wasza szkoła?

Oferujemy szeroki zakres kursów, obejmujących zarówno szkolenie dla początkujących, jak i kursy doskonalenia technik jazdy. Mamy także specjalne programy dla tych, którzy chcą uzyskać prawo jazdy kategorii A.

Jak długo trwa kurs prawa jazdy na motocykl?

Czas trwania kursu zależy od indywidualnych umiejętności ucznia. Standardowy kurs obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Zazwyczaj trwa kilka tygodni, ale elastycznie dostosowujemy go do Twojego tempa.

Jakie są koszty kursu prawa jazdy na motocykl?

Koszty kursu zależą od rodzaju kursu i ilości zajęć. Aby uzyskać szczegółowe informacje na temat cen, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi kursantów.

Czy mogę użyć własnego motocykla podczas kursu?

Tak, możesz użyć własnego motocykla podczas kursu, pod warunkiem, że spełnia on wymagane standardy bezpieczeństwa i jest zarejestrowany.

Czy szkoła pomaga w załatwianiu formalności związanych z uzyskaniem prawa jazdy?

Tak, nasza szkoła wspiera kursantów w procesie załatwiania wszelkich formalności związanych z uzyskaniem prawa jazdy na motocykl, włączając w to pomoc w przygotowaniu dokumentów.

Czy szkoła zapewnia sprzęt ochronny podczas kursu?

Tak, zapewniamy podstawowy sprzęt ochronny, takie jak kaski, rękawice i ochraniacze. Jednak zalecamy, abyś posiadał własny strój ochronny dla własnego komfortu.

Czy kursanci muszą zdać egzamin, aby uzyskać prawo jazdy na motocykl?

Tak, aby uzyskać prawo jazdy na motocykl, kursanci muszą zdać zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny. Nasza szkoła oferuje wsparcie i przygotowanie do obu etapów egzaminu.

Jak się zarejestrować na kurs w Waszej szkole?

Aby zarejestrować się na kurs, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nasz personel pomoże Ci w wyborze odpowiedniego kursu i ustaleniu terminów zajęć.

Szkoła motocyklowa JANTAR Kraków

organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Szkoła motocyklowa JANTAR w Krakowie
organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Witamy w naszej Szkole Nauki Jazdy na Motocyklu!

Jesteśmy dumni, że możemy być Twoim przewodnikiem w fascynującym świecie jazdy na motocyklu. Nasza szkoła oferuje kompleksowe i indywidualnie dostosowane szkolenie motocyklowe oraz kursy prawa jazdy kategorii A w samym sercu Krakowa.

Nasza Oferta:

1. Szkolenie Motocyklowe Kraków: Nasze szkolenie motocyklowe w Krakowie to unikalna okazja dla pasjonatów dwóch kółek. Dzięki doświadczonym instruktorom i nowoczesnemu sprzętowi możesz zdobyć nie tylko umiejętności niezbędne do bezpiecznej jazdy, ale również pewność siebie na drodze. Szkolenie obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, abyś był gotowy na każde wyzwanie drogowe.
  2. Kurs Prawa Jazdy Kategorii A Kraków: Nasz kurs prawa jazdy kategorii A w Krakowie to kluczowy krok w kierunku zdobycia uprawnień do prowadzenia motocykla. Nasza doświadczona kadra instruktorska zapewni Ci kompleksowe przygotowanie do egzaminu, a elastyczny grafik zajęć umożliwi dostosowanie nauki do Twojego indywidualnego harmonogramu. Dzięki naszemu kursowi, stanie się pewnym siebie motocyklistą stanie się dla Ciebie rzeczywistością.
  3. Kurs Motocyklowy Kraków: Nasze kursy motocyklowe w Krakowie to doskonała opcja zarówno dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jazdą, jak i dla doświadczonych motocyklistów pragnących doskonalić swoje umiejętności. Dzięki naszym kursom, poznasz tajniki bezpiecznej jazdy, techniki manewrowe, oraz zasady radzenia sobie w różnych warunkach drogowych.

Dlaczego Wybrać Naszą Szkołę Nauki Jazdy w Krakowie?

• Doświadczona Kadra Instruktorów: Naszym priorytetem jest wysoka jakość szkolenia, dlatego zatrudniamy doświadczonych instruktorów, którzy są pasjonatami motocyklowymi.
  • Nowoczesny Sprzęt: Nasza flota motocykli spełnia najnowsze standardy, gwarantując bezpieczne i komfortowe szkolenie.
  • Elastyczny Grafik Zajęć: Rozumiemy, że każdy ma swój rytm życia, dlatego dostosowujemy się do Twojego planu, oferując elastyczne godziny zajęć.

Rozpocznij swoją motocyklową przygodę już dziś z naszą Szkołą Nauki Jazdy w Krakowie. Zapisz się na kurs i stań się pewnym siebie motocyklistą, gotowym na każdą drogową przygodę!