Vouchery

Oferujemy Państwu możliwość zakupu voucherów
o określonej wartości lub na wybrane
usługi z naszej szerokiej oferty:

Samochód - ikona

Kurs
prawa jazdy

Kierownica - ikona

Jazdy
doszkalające

Voucher - ikona

Eco-Driving

Motocykl - ikona

Jazdy
doszkalające motocyklem

Jakie VOUCHERY sprzedajemy?

OPCJA 1: Kiedy już zdecydujecie się Państwo na nabycie określonej usługi, przygotujemy voucher na tę konkretną usługę dla wybranego przez Państwa odbiorcy.

OPCJA 2: Jeśli Państwo są zainteresowani podarowaniem bardziej wszechstronnego vouchera (szczególnie dotyczy to szkoleń doskonalenia jazdy motocyklem), możemy przygotować dla Państwa indywidualny voucher o określonej przez Państwa kwocie. Po otrzymaniu takiego kuponu, ważnego przez 6 miesięcy, obdarowana osoba będzie mogła wybrać usługę z naszej oferty oraz ustalić termin, korzystając z vouchera do pokrycia jej kosztów. Najczęściej oferujemy vouchery o wartości 400 zł, co wystarcza na pokrycie kosztów wielu szkoleń doskonalenia techniki jazdy  motocyklem. Oczywiście istnieje możliwość nabycia voucherów o niższej lub wyższej wartości.

Jak wykupić VOUCHER?

– Dzwoniąc pod numer 721102103124301808.
– W biurze Ośrodka Szkolenia Kierowców w Krakowie ul. Basztowa 17.
– Aby otrzymać voucher, prosimy wysłać wiadomość e-mail na adres szkola@osk-jantar.com, zawierającą informację o rodzaju vouchera, który Państwa interesuje (opcja 1 – prosimy wybrać konkretną usługę, opcja 2 – wskazać kwotę), oraz imię i nazwisko osoby, która ma otrzymać voucher. Po otrzymaniu Państwa wiadomości, poprosimy o dokonanie przelewu kwoty, która stanowi opłatę za voucher. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, możemy przesłać voucher na Państwa adres e-mail w formacie PDF (gotowy do wydruku), za pośrednictwem poczty na wskazany adres, lub istnieje możliwość odbioru vouchera osobiście w naszym biurze w Krakowie, przy ul. Basztowej 17.

Voucher na prezent

Prezent - ikona

Wybierając prezent w postaci vouchera na jedno z naszych szkoleń, stworzysz niezwykle oryginalny upominek. Taki podarunek jest świetnym pomysłem na takie okazje jak:

Urodziny
lub imieniny

18-tkę

prezent z okazji
zdania matury

prezent
świąteczny

Każda chwila jest odpowiednia, aby ostatecznie opanować sztukę jazdy.
Jesteś troskliwym mężem, który pragnie zapewnić bezpieczeństwo swojej ukochanej żonie w każdej sytuacji na drodze? Czy jesteś rodzicem, który troszczy się o swoje dziecko za kierownicą? Podaruj sobie ten prezent i miej pewność, że Twoja bliska osoba jest w dobrych rękach.

Serdecznie zapraszamy!

Voucher na Prawo Jazdy
Voucher na Prawo Jazdy