Kurs motocyklowy z doświadczoną i wymagającą kadrą instruktorów.
Motocykliści szkolą motocyklistów.

Zbigniew

Zbyszek  Wróbel– trochę o mnie
Jestem czynnym motocyklistą, jeżdżę od 14 roku życia. Moja jazda motocyklem to turystyka i sport. Od 2006 posiadam uprawnienia instruktora nauki jazdy. Przeszkoliłem ponad 900 osób i 95% moich kursantów zdało egzamin za pierwszym podejściem. Szkolę nie tylko kandydatów na motocyklistów, ale także motocyklistów chcących poprawić technikę swojej jazdy. Regularnie trenuję na torach motocyklowych i w terenie. Zabieram swoich kursantów – absolwentów na wyprawy motocyklowe. Organizuję je cyklicznie.
Do każdego podchodzę indywidualnie, dostosowuję program szkolenia do konkretnego kursanta. Zajęcia prowadzę 1 na 1. Podczas jazdy po mieście jadę swoim motocyklem i przez profesjonalny intercom mam dobry kontakt z kursantem, żeby na bieżąco korygować jego błędy. Zależy mi na tym, żebyś zdał egzamin, jak najwięcej się nauczył i miał przyjemność z jazdy motocyklem, tak jak ja. Zapewniam pełen profesjonalizm przy minimum stresu. Nauczę Cię jeździć bezpiecznie, zgodnie ze sztuką kierowania motocyklem i pokażę, jak przetrwać na polskich drogach. Nie będziesz musiał szukać pomocy w innych ośrodkach szkolenia. Ze mną zdany egzamin to tylko formalność.

Zbyszek

Zbigniew Mucha

Jest byłym żołnierzem, w OSK JANTAR szkoli zarówno przyszłych kierowców kategorii B jak i motocyklistów. Absolwent krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego. W pracy z kursantami bazuje na swoim wykształceniu pedagogicznym jak i doświadczeniu zdobytym podczas wieloletniej służby wojskowej oraz pracy jako instruktor strzelectwa. Służył w 6 Brygadzie Desantowo – Szturmowej (obecnie 6 Brygada Powietrzno – Desantowej) oraz JW GROM. Cierpliwy, wyrozumiały, pogodny z dużym poczuciem humoru. Każdego kursanta traktuje indywidualnie. Podczas szkolenia stawia sobie za cel nie tylko przygotowanie kursanta do egzaminu państwowego, ale także przekazanie wiele praktycznych wskazówek i umiejętności przydatnych podczas późniejszej jazdy po drogach. Interesuje się sportem, strzelectwem oraz motoryzacją.

Janusz

Janusz Wierzbicki
Pracuje w Szkole Motocyklowej JANTAR od 2014 roku jako instruktor motocyklowy.
Wysoki poziom kompetencji merytorycznych
Dobry instruktor doskonale znający wszystkie zasady, jakie panują na drogach – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Co ważne, nieustannie się rozwija i zapoznaje ze zmianami w prawie – tak, aby przekazywana przez niego kursantom wiedza była w pełni aktualna.
Cierpliwość
Cechuje go duża cierpliwość nie reaguje emocjonalnie. Zna dobrze technikę jazdy motocyklem i w umiejętny sposób przekazuje wiedzę i uwagi na wypracowanie poszczególnych elementów. Na różne sytuacje reaguje ze spokojem i „do bólu” tłumaczy, poprawia i koryguje – tak, aby osoba przygotowująca się do egzaminu nauczyła wszystkiego, co powinna wiedzieć i umieć.
Pasja
Sam korzysta ze szkoleń na torach motocyklowych to jego pasja.
Pasja sprzyja wykonywaniu każdej pracy, bez wyjątków. Jednak w branży szkoleń motocyklowych szczególnie jest ważna. Jest instruktorem, który lubi swoją pracę i czerpie satysfakcję z przekazywania wiedzy o zasadach prowadzenia motocykla, co znacznie efektywniej poradzi do osiągnięcia celu przez kursanta.