Aktualne promocje

Państwa do korzystania z przygotowanych
przez nas promocji.

Gratis za polecenie
Przyprowadź ze sobą osobę która zapisze się na kurs , a otrzymasz godzinę jazdy gratis do wykorzystania na jazdy doszkalające np. przed egzaminem państwowym
Materiały szkoleniowe
płytka z testami / testy online 15 zł
podręcznik kursanta 25 zł
kurs express - do 4 tyg.
kurs super express - do 2 tyg.
Dwie kategorie
Zapisz się od razu na 2 kategorie
a otrzymasz 50zł zniżki
TEORIA
Przy zakupie pakietu 10 godzin jazd doszkalających możesz za darmo uczestniczyć w szkoleniu teoretycznym.
MINI PACZKA
W promocji Zgrana Paczka oferujemy niższą cenę kursu podstawowego na prawo jazdy wraz ze wszystkimi bonusami z ceny podstawowej. Wystarczy, że zbierzecie odpowiednią grupę znajomych na ten sam kurs. 3 osoby - każdy płaci o 50 zł mniej (oszczędzacie łącznie 150 zł) Każda z osób z paczki musi być ze sobą połączona. Wystarczy, że przy zapisie online lub w biurze podacie np. wspólną nazwę grupy.
MAXI PACZKA
W promocji Zgrana Paczka oferujemy niższą cenę kursu podstawowego na prawo jazdy wraz ze wszystkimi bonusami z ceny podstawowej. Wystarczy, że zbierzecie odpowiednią grupę znajomych na ten sam kurs. 5 osób - każdy płaci o 100 zł mniej (oszczędzacie łącznie 500 zł) Każda z osób z paczki musi być ze sobą połączona. Wystarczy, że przy zapisie online lub w biurze podacie np. wspólną nazwę grupy.
SELFIE
Trzy proste kroki aby zdobyć godzinę jazdy za 1 zł! 1 - Polub nasz funpage na facebooku 2 - Zrób sobie zdjęcie z widocznym naszym logo Nauka Jazdy JANTAR np na samochodzie, biurze, reklamie itp. 3 - Udostępnij swoje zdjęcie na facebooku oznaczając Nauka Jazdy JANTAR