Kat. A Kraków

Zapraszamy na szybkie kursy motocyklowe.
U Nas motocykliści szkolą motocyklistów!

Jak rozpocząć kurs na prawo jazdy?
Co to jest PKK?

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej szkoły nauki jazdy

Nowoczesna
flota
motocyklowa

Doświadczona
kadra
z wieloletnim stażem

Jazda na placu z naciskiem na technikę prowadzenia motocykla

Jazda w ruchu miejskim
pod okiem doświadczonych
instruktorów

Dodatkowego doświadczenia i utrwalania poznanych technik możesz również nabywać wyjeżdżając z nimi na wyprawy motocyklowe jako grupa „Jantar Moto Wyprawy”

Kurs motocyklowy z doświadczoną i wymagającą kadrą instruktorów.
Motocykliści szkolą motocyklistów.

Bartek

Zbyszek

Janusz

Sprawdź dostępne rodzaje kursów

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Czy muszę mieć jakieś doświadczenie w prowadzeniu motocykla, aby zapisać się na kurs kategorii A w Krakowie?

Nie, nasze kursy są dostosowane zarówno dla początkujących, jak i dla tych, którzy mają już pewne doświadczenie na dwóch kółkach. Instruktorzy dostosują program zajęć do Twojego poziomu zaawansowania.

Jakie warunki muszę spełnić, aby rozpocząć kurs na kategorię A w Krakowie?

Aby rozpocząć kurs kategorii A, musisz mieć ukończone 24 lata oraz posiadać ważne prawo jazdy kategorii A2 lub B od co najmniej 2 lat.

Czy potrzebuję własnego motocykla na kursie?

Nie, nie musisz mieć własnego motocykla. Zapewniamy odpowiedni sprzęt szkoleniowy dostosowany do różnych poziomów zaawansowania.

Jak wygląda proces zapisów na kurs kategorii A w Krakowie?

Proces zapisu jest prosty. Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na naszej stronie internetowej. Nasz personel skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia terminów zajęć.

Jak długo trwa kurs prawa jazdy kategorii A w Krakowie?

Czas trwania kursu zależy od indywidualnych umiejętności i tempa ucznia. Standardowo, kurs obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, trwając kilka tygodni.

Jakie są koszty kursu prawa jazdy kategorii A w Krakowie?

Koszty kursu zależą od rodzaju kursu oraz ilości lekcji. Aby uzyskać dokładne informacje na temat cen, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi kursantów.

Czy mogę korzystać ze swojego motocykla podczas egzaminu praktycznego?

Tak, jeśli spełnia on wymagane normy bezpieczeństwa, możesz użyć własnego motocykla podczas egzaminu praktycznego.

Czy mogę zacząć kurs, jeśli nie mam jeszcze prawa jazdy kategorii B?

ak, możesz rozpocząć kurs kategorii A bez posiadania prawa jazdy kategorii B. Jednakże, aby uzyskać prawo jazdy kategorii A, musisz mieć ukończone 24 lata oraz posiadać prawo jazdy kategorii B.

Czy pomagacie w załatwianiu formalności związanych z egzaminem na prawo jazdy kategorii A?

Tak, nasza szkoła wspiera kursantów w procesie przygotowania do egzaminu teoretycznego i praktycznego. Pomagamy również w załatwianiu wszelkich formalności związanych z egzaminem.

Szkoła motocyklowa JANTAR Kraków

organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Szkoła motocyklowa JANTAR w Krakowie
organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Kurs na Prawo Jazdy Kategorii A w Krakowie – Odkryj Świat Motocykli z Naszą Szkołą Nauki Jazdy!

Witamy w naszej specjalistycznej Szkole Nauki Jazdy w Krakowie, gdzie realizujemy marzenia o posiadaniu prawa jazdy kategorii A. Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym szkoleniu motocyklowym w Krakowie, to jesteś we właściwym miejscu.

Dlaczego Warto Wybrać Naszą Szkołę?

1. Elastyczne Kursy na Motor w Krakowie: Oferujemy elastyczne kursy motocyklowe, dostosowane do Twojego harmonogramu. Bez względu na to, czy jesteś studentem, pracownikiem czy innym zajętym profesjonalistą, znajdziemy dogodny termin nauki dla Ciebie.
  2. Doświadczeni Instruktorzy: Nasza kadra instruktorska składa się z pasjonatów motocykli, posiadających bogate doświadczenie. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu, zdobędziesz nie tylko umiejętności niezbędne do uzyskania prawa jazdy, ale także cenne wskazówki dotyczące bezpiecznej jazdy na drogach.
  3. Nowoczesna flota Motocykli: Dysponujemy nowoczesnymi motocyklami dostosowanymi do różnych poziomów zaawansowania. Nasz sprzęt spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, umożliwiając efektywną naukę jazdy.

Oferta Kursów:

1. Kurs Prawa Jazdy Kategorii A: Nasze kompleksowe kursy kategorii A obejmują zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną. Przygotujemy Cię do zdania egzaminu, ucząc nie tylko technik jazdy, ale również zasad bezpieczeństwa na drodze.
  2. Szkolenie Praktyczne na Motorze: Dzięki praktycznym zajęciom na motorze, nabierzesz pewności siebie i opanujesz umiejętności niezbędne do swobodnej jazdy na dwóch kółkach. Instruktorzy zadbają o każdy aspekt Twojej nauki.

Jak Zacząć Kurs w Naszej Szkole?

1. Skontaktuj się z Nami: Zadzwoń lub napisz do nas, aby uzyskać więcej informacji o naszych kursach. Nasz zespół chętnie udzieli odpowiedzi na Twoje pytania i pomoże w doborze odpowiedniego kursu.
  2. Zapisz Się: Po wybraniu kursu, zapisz się na zajęcia. Nasza administracja zapewni Ci wszystkie niezbędne informacje i pomoże w procesie rejestracji.

Rozpocznij swoją motocyklową przygodę z naszą Szkołą Nauki Jazdy w Krakowie. Zdobądź prawo jazdy kategorii A z profesjonalistami, którzy pasję do motocykli łączą z wysokim standardem szkolenia. Z nami każda lekcja to krok w kierunku wolności na dwóch kółkach!