Nauka jazdy Kraków

Zapraszamy na szybkie kursy motocyklowe.
U Nas motocykliści szkolą motocyklistów!

CennikZapisz się

Jak rozpocząć kurs na prawo jazdy?
Co to jest PKK?

Dowiedz się więcej

Sprawdź dlaczego warto skorzystać z naszej szkoły nauki jazdy

Nowoczesna
flota
motocyklowa

Doświadczona
kadra
z wieloletnim stażem

Jazda na placu z naciskiem na technikę prowadzenia motocykla

Jazda w ruchu miejskim
pod okiem doświadczonych
instruktorów

Dodatkowego doświadczenia i utrwalania poznanych technik możesz również nabywać wyjeżdżając z nimi na wyprawy motocyklowe jako grupa „Jantar Moto Wyprawy”

Kurs motocyklowy z doświadczoną i wymagającą kadrą instruktorów.
Motocykliści szkolą motocyklistów.

Bartek

Zbyszek

Janusz

Sprawdź dostępne rodzaje kursów

NAJCZĘSTSZE PYTANIA

Jakie dokumenty są wymagane do zapisania się na kurs nauki jazdy na motocyklu w Twojej szkole?

Do zapisania się na kurs będziesz potrzebować ważnego dowodu osobistego oraz orzeczenia lekarskiego potwierdzającego zdolność do nauki jazdy na motocyklu.

Czy muszę posiadać prawo jazdy kategorii B, aby rozpocząć kurs nauki jazdy na motocyklu?

Nie, posiadanie prawa jazdy kategorii B nie jest konieczne, ale ułatwia sprawy. Kurs obejmuje zarówno część teoretyczną, jak i praktyczną, dostosowaną do nauki jazdy na motocyklu.

Ile godzin praktyki obejmuje kurs nauki jazdy na motocyklu w Twojej szkole?

Liczba godzin praktyki może się różnić w zależności od umiejętności ucznia. Średnio kurs obejmuje około 20 godzin praktyki jazdy na motocyklu.

Czy kurs obejmuje naukę pierwszej pomocy na drodze?

Tak, często kursy na motocykl obejmują także szkolenie z pierwszej pomocy, co jest ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa na drodze.

Czy muszę zdać egzamin teoretyczny i praktyczny, aby uzyskać prawo jazdy na motocykl?

Tak, zarówno egzamin teoretyczny, jak i praktyczny są konieczne do uzyskania prawa jazdy na motocykl. Egzamin teoretyczny ocenia wiedzę z przepisów ruchu drogowego dotyczących motocykli.

Czy po zakończeniu kursu otrzymam tymczasowe prawo jazdy na motocykl?

Po pomyślnym zakończeniu kursu i zdanym egzaminie, można otrzymać tymczasowe prawo jazdy na motocykl. Pamiętaj, że jest ono ważne do momentu otrzymania ostatecznego dokumentu.

Szkoła motocyklowa JANTAR Kraków

organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Szkoła motocyklowa JANTAR w Krakowie
organizuje wyprawy motocyklowe z absolwentami

Nauka Jazdy Kraków – Odkryj Świat Dwóch Kółek w Naszej Szkole Motocyklowej

Jeśli marzysz o wolności na drodze, ekscytujących podróżach na dwóch kółkach, to Nauka Jazdy w Krakowie w naszej renomowanej Szkole Motocyklowej to klucz do spełnienia Twoich motocyklowych marzeń. Zlokalizowana w sercu Krakowa, nasza szkoła oferuje kompleksowe szkolenie dla wszystkich, którzy chcą opanować sztukę prowadzenia motocykla.

Nasi doświadczeni instruktorzy, pasjonaci dwóch kółek, z przyjemnością dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, aby uczynić Twoją przygodę z nauką jazdy na motocyklu niezapomnianą. Program szkoleniowy obejmuje zarówno zajęcia teoretyczne, gdzie uczestnicy zdobywają wiedzę z zakresu przepisów drogowych i zasad bezpiecznej jazdy, jak i praktyczne ćwiczenia na specjalnie przystosowanym placu manewrowym.

W Szkole Motocyklowej JANTAR stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Bez względu na to, czy jesteś początkującym motocyklistą, czy doświadczonym kierowcą, nasze zajęcia są dostosowane do Twojego poziomu umiejętności. Podczas praktyki uczymy technik skręcania, hamowania awaryjnego, bezpiecznej zmiany pasa ruchu oraz wielu innych aspektów kluczowych dla pewnej jazdy na dwóch kółkach.

Nasza szkoła oferuje nie tylko solidną naukę, ale także przyjazną atmosferę, sprzyjającą zdobywaniu pewności siebie na motocyklu. Przekonaj się, że Nauka Jazdy w Krakowie w Szkole Motocyklowej to nie tylko zdobycie umiejętności, ale także rozpoczęcie fascynującej przygody.

Po zakończeniu kursu nasi absolwenci otrzymują certyfikaty potwierdzające zdanie egzaminu praktycznego, co daje im pewność na drodze i otwiera drzwi do pełni motocyklowej swobody. Dołącz do naszej społeczności motocyklistów, ucz się z najlepszymi i ciesz się jazdą na dwóch kółkach bez obaw. Nauka Jazdy Kraków w Szkole Motocyklowej – twój klucz do motocyklowej przygody!

Oferta nauki jazdy w Krakowie

Zapraszamy do naszej Szkoły Nauki Jazdy na Motocyklu „OSK Jantar” w Krakowie, gdzie pasja do dwóch kółek łączy się z solidnym i profesjonalnym podejściem do nauki jazdy na motocyklu. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy marzą o swobodzie i przygodzie na drodze, bezpiecznie prowadząc jednoślad.

Dlaczego warto robić u nas kurs kategorii A?

  1. Doświadczeni Instruktorzy: Nasza kadra instruktorska składa się z doświadczonych motocyklistów, posiadających nie tylko umiejętności jazdy, ale także pasję do przekazywania wiedzy. Każdy z naszych instruktorów dba o indywidualne podejście do ucznia, dostosowując program szkoleniowy do jego umiejętności i potrzeb.
  2. Kompleksowe Szkolenie Teoretyczne i Praktyczne: Oferujemy zarówno zajęcia teoretyczne, obejmujące przepisy drogowe, zasady bezpiecznej jazdy i specyfikę ruchu motocyklowego, jak i praktyczne ćwiczenia na naszym specjalnie dostosowanym placu manewrowym. Dzięki temu nasi kursanci zdobywają pełny zakres umiejętności niezbędnych do pewnej i bezpiecznej jazdy na motocyklu.
  3. Indywidualne Podejście: Każdy uczeń jest dla nas ważny, dlatego stawiamy na indywidualne podejście do każdego kursanta. Niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z motocyklami, czy chcesz doskonalić swoje umiejętności, nasza Szkoła Nauki Jazdy dostosuje się do Twoich potrzeb.
  4. Sprzęt na Najwyższym Poziomie: Uczymy na nowoczesnych motocyklach, zapewniając naszym kursantom bezpieczeństwo i komfort. Nasz sprzęt jest regularnie serwisowany, co gwarantuje, że każda lekcja odbywa się na pełni sprawnych pojazdach.
  5. Elastyczne Godziny Zajęć: Rozumiemy, że każdy ma swój własny rytm życia, dlatego oferujemy elastyczny grafik zajęć, dostosowany do potrzeb naszych kursantów.

Dołącz do naszej społeczności motocyklistów i zdobądź nie tylko umiejętności, ale także pewność siebie na drodze. Wybierz Szkołę Nauki Jazdy na Motocyklu „OSK Jantar” – gdzie motocykl staje się Twoim mistrzem! Po zakończeniu kursu zapraszamy również na jazdy doszkalające kategorii A.