Prawo jazdy kat. 125

Kategoria na motor „125” z prawem jazdy kategorii B – w Krakowie

Posiadaczy prawa jazdy B od co najmniej trzech lat, może zainteresować kategoria na motor „125”. To idealna propozycja dla osób, które zastanawiają się, czy motocykl to coś dla nich. Zgodnie z przepisami z 2013 roku, kat. B uprawnia do poruszania się na jednośladzie. Jednak nie dotyczy to wszystkich maszyn. Kurs na motor 125 można zrobić, gdy pojemność skokowa motocykla wynosi 125 cm3, ale nie więcej. Wybierz prawo jazdy na motor „125”, jeśli chcesz szybko i sprawnie poruszać się po Krakowie. Nasi instruktorzy przykładają bardzo dużą wagę jednakowo do wiedzy teoretycznej, orientacji w zasadach bezpieczeństwa, a także w potencjalnych zagrożeniach oraz finalnie przełożenie wszystkiego na praktykę. Kurs na motocykl „125” jest traktowany tak samo poważnie, jak na każdą inną maszynę dostępną dla uczniów.

Szkoła Jazdy Kategoria A, A1, A2 i AM - OSK Jantar Kraków

Kurs jazdy motocyklem „125” – od kierowcy auta do motocyklisty

Kurs jazdy motocyklem125” jest perfekcyjną propozycją dla osób, które nie miały jeszcze styczności z motocyklem. Podczas szkolenia uczymy prowadzenia pojazdu na placu manewrowym oraz w ruchu miejskim w Krakowie. Dzięki opanowaniu podstawowych technik kierowania jednośladem, a także przyswojeniu zasad bezpieczeństwa i zagrożeń, łatwiej będzie rozpocząć naukę jazdy na motorze o cięższych gabarytach. Jednak „125” -tka dla niektórych może się okazać w pełni wystarczająca. Kurs na motocykl125” to jednakowo okazja do zyskania umiejętności poruszania się lekkim i wygodnym jednośladem, jak i być może początek fascynującego hobby.