Kurs motocyklowy z doświadczoną i wymagającą kadrą instruktorów.
Motocykliści szkolą motocyklistów.

Zbyszek

Zbyszek – trochę o mnie
Jestem czynnym motocyklistą, jeżdżę od 14 roku życia. Moja jazda motocyklem to turystyka i sport. Od 2006 posiadam uprawnienia instruktora nauki jazdy. Przeszkoliłem ponad 900 osób i 95% moich kursantów zdało egzamin za pierwszym podejściem. Szkolę nie tylko kandydatów na motocyklistów, ale także motocyklistów chcących poprawić technikę swojej jazdy. Regularnie trenuję na torach motocyklowych i w terenie. Zabieram swoich kursantów – absolwentów na wyprawy motocyklowe. Organizuję je cyklicznie.
Do każdego podchodzę indywidualnie, dostosowuję program szkolenia do konkretnego kursanta. Zajęcia prowadzę 1 na 1. Podczas jazdy po mieście jadę swoim motocyklem i przez profesjonalny intercom mam dobry kontakt z kursantem, żeby na bieżąco korygować jego błędy. Zależy mi na tym, żebyś zdał egzamin, jak najwięcej się nauczył i miał przyjemność z jazdy motocyklem, tak jak ja. Zapewniam pełen profesjonalizm przy minimum stresu. Nauczę Cię jeździć bezpiecznie, zgodnie ze sztuką kierowania motocyklem i pokażę, jak przetrwać na polskich drogach. Nie będziesz musiał szukać pomocy w innych ośrodkach szkolenia. Ze mną zdany egzamin to tylko formalność.

Bartek

Bartłomiej Jansos

Absolwent Małopolskiej Wyższej Szkoły
na kierunku Turystyka i Rekreacja

Instruktor Nauki Jazdy

Instruktor Techniki jazdy

Egzaminator Prawa Jazdy

Przede wszystkim cechuje go stoicki spokój.
Każdego traktuje w sposób indywidualny, dobierając przy tym poziom szkolenia. Wymagający.

Zainteresowania:
Motoryzacja – koła, które się kręcą. Muzyka, Turystyka.

Janusz

Pracuje w Szkole Motocyklowej JANTAR od 2014 roku jako instruktor motocyklowy.
Wysoki poziom kompetencji merytorycznych
Dobry instruktor doskonale znający wszystkie zasady, jakie panują na drogach – zarówno w teorii, jak i w praktyce. Co ważne, nieustannie się rozwija i zapoznaje ze zmianami w prawie – tak, aby przekazywana przez niego kursantom wiedza była w pełni aktualna.
Cierpliwość
Cechuje go duża cierpliwość nie reaguje emocjonalnie. Zna dobrze technikę jazdy motocyklem i w umiejętny sposób przekazuje wiedzę i uwagi na wypracowanie poszczególnych elementów. Na różne sytuacje reaguje ze spokojem i „do bólu” tłumaczy, poprawia i koryguje – tak, aby osoba przygotowująca się do egzaminu nauczyła wszystkiego, co powinna wiedzieć i umieć.
Pasja
Sam korzysta ze szkoleń na torach motocyklowych to jego pasja.
Pasja sprzyja wykonywaniu każdej pracy, bez wyjątków. Jednak w branży szkoleń motocyklowych szczególnie jest ważna. Jest instruktorem, który lubi swoją pracę i czerpie satysfakcję z przekazywania wiedzy o zasadach prowadzenia motocykla, co znacznie efektywniej poradzi do osiągnięcia celu przez kursanta.