Egzamin na prawo jazdy

Egzamin na prawo jazdy motocyklowe w Krakowie

Jeśli marzysz o niezapomnianych przejażdżkach, zgłoś się do Szkoły Motocyklowej Jantar! Nasza kadra to grupa pasjonatów z misją – do egzaminu na prawo jazdy zostaniesz przygotowany przez doświadczonych zawodowców z Krakowa. Szkolenia praktyczne odbywają się na najlepszym placu manewrowym w mieście. Osoby początkujące ćwiczą w osobnym sektorze. Co więcej, wszystkim kursantom na czas szkolenia zapewniamy odpowiedni ubiór na motocykl: kask, zbroję motocyklową, rękawiczki, a w razie potrzeby odzież przeciwdeszczową. Każdy zgłaszający się do nas uczeń ma jednak obowiązek posiadać własną kominiarkę motocyklową.

Wymagania dla przyszłych motocyklistów

W celu podjęcia nauki w naszej szkole trzeba spełnić kilka warunków uregulowanych prawem. Aby przystąpić do kursu prawa jazdy, należy wyrobić PPK, czyli Profil Kandydata na Kierowcę. To indywidualny numer przypisany do każdego potencjalnego kierującego. Należy także wykonać badania lekarskie, niezależnie od tego, czy zdajemy na prawo jazdy pierwszy raz, czy odnawiamy je. Wiek, w którym wolno przystąpić do kursu na prawo jazdy motocyklowe zakończone egzaminem teoretycznym, a następnie praktycznym, zależy od kategorii pojazdu.

Egzamin na prawo jazdy w Krakowie – dostępne możliwości

W Szkole Motocyklowej Jantar w Krakowie można przygotowywać się do prawa jazdy na motocykl w różnych formach. Proponujemy Naszym Klientom możliwość nauki do egzaminów na prawo jazdy w odmiennych formatach. Oferujemy kurs motocyklowy obejmujący zajęcia teoretyczne odbywające się w sali lub z możliwością pracy zdalnej. Po zdanej teorii na prawo jazdy następuje egzamin praktyczny. Jeśli kursant przejdzie prawidłową weryfikację wewnętrzną w naszej szkole, może zapisać się na egzamin państwowy na prawo jazdy.